• LT
 

RINKTIS PAGAL PRODUKTĄ

  • SENSORIKA

  • ĮRANKIAI


Elektros taupymas

Elektros taupymaselektros taupymas Klausimas, kaip sutaupyti pinigų, kyla dažnam mūsų, tačiau sprendimai gali būti kur kas paprastesni nei gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Elektros taupymas – tai viena iš galimybių, kuri gali padėti sutaupyti tikrai nemažą pinigų sumą, taigi, kokie sprendimai gali būti pačiais palankiausiais?

Tinkamas apšvietimo įrengimas


Niekam ne paslaptis, kad išmanieji namai įrengiami taip, kad tai leistų sutaupyti elektros energijos. Įvairūs apšvietimo sprendimai tikrai gali prisidėti prie jūsų finansinės situacijos gerinimo, todėl verta pagalvoti apie tokią galimybę. Nors kiekvienam yra žinoma, kad tuomet, kai nebūnama patalpose, šviesą geriausia išjungti, tačiau kartais tai paprasčiausiai pamirštama. Išmanieji namai tuo gali pasirūpinti už jus, taigi, taps kur kas paprastesniu.

Elektrą taupančios lemputės


Nors os kainuoja kiek brangiau, tačiau investuoti tikrai verta – energiją taupančios lemputės paprastai tarnauja kur kas ilgiau, be to, jos gali padėti gerokai sumažinti elektros sąnaudas. Toks elektros taupymo būdas neabejotinai yra vienas paprasčiausių, taigi, tikrai verta pasvarstyti apie būtent tokią galimybę.

Elektrą taupantys prietaisai


Kartais yra stebimasi, kodėl netikėtai išaugo elektros sąnaudos, ir gana dažnais atvejais taip nutinka dėl naudojamos buitinės technikos. Jei ji yra gana sena, tokiu atveju ji naudoja tikrai nemažai elektros energijos, ir tai jums kainuoja gana brangiai. Kartais elektros sąnaudos išauga ir dėl tam tikrų buitinės technikos gedimų, tad tuomet, jei planuojate įsigyti naujų buitinių prietaisų, įsitikinkite, kad jie bus pakankamai taupūs.

Kiti galimi sprendimai


Elektros taupymas turėtų tapti įpročiu. Pavyzdžiui, tikrai nėra reikalo įjungti indaplovę ar skalbyklę, kol ji nėra pilna. Tai atrodo tarsi smulkmena, tačiau per ilgą laikotarpį gali padėti sutaupyti nemažai pinigų. Skalbkite pakankamai žemoje temperatūroje (30-40 laipsnių Celsijaus), nes šiuolaikiniai skalbimo milteliai tikrai gali puikiai išskalbti ir tokioje temperatūroje. Jei šaldytuvo kamera nėra bešerkšnė, nepamirškite ją periodiškai atšildyti. Jei planuojate įsirengti namus, tokiu atveju vertėtų pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums tikrai patars, kokie sprendimai gali padėti sutaupyti pinigų. Elektros taupymas šiandien yra tikrai labai aktualus, taigi, pasvarstykite, kokie sprendimai gali geriausiai pasiteisinti.

 

 

NAUJIENOS

2019-03-18

True Presence gaminiai

Pristatome naują seriją gaminių skirtų būvio fiksavimui ir oro kokybės stebėjimui patalpose.

2018-07-04

DL Vario Quattro LED žibintai

Nauji LED žibintai lauko ir vidaus sąlygoms.

2017-10-24

eNet sistemos gaminiai

2016-11-07

xLED 2 ir xLED 2 XL

Naujo dizaino xLED 2 ir xLED 2 XL sensoriniai prožektoriai.

 

2016-11-04

L 630 LED

L 630 LED yra modernus sensorinis šviestuvas Jūsų namo numerio apšvietimui.

 

STEINELLIETUVA.LT kviečia aplankyti

Steinellietuva.lt ivertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 157 klientu vertinimais.