• LT
 

RINKTIS PAGAL PRODUKTĄ

  • SENSORIKA

  • ĮRANKIAI


Apšvietimo valdymas

Apšvietimo valdymas: paprasti, bet efektyvūs sprendimai

Šiandien laiko taupymas yra aktualus praktiškai kiekvienam, todėl visada ieškoma būdų, kurie galėtų padėti tam tikrus darbus atlikti kur kas greičiau. Apšvietimo valdymas atrodo tarsi nesvarbi smulkmena, tačiau tuomet, jei yra pasirenkami tinkami sprendimai, tai gali padėti sutaupyti tikrai nemažai laiko. Taigi, kokie yra galimi apšvietimo sprendimai, ir kokie pasirinkimai galėtų geriausiai pateisinti lūkesčius?

Apšvietimo reguliavimas

Kartais patalpose yra reikalingas gana intensyvus apšvietimas, tačiau tikrai ne visada. Jei yra pasirenkamas tam tikras apšvietimo valdymas, tikrai labai greitai bus galima jį tinkamai sureguliuoti. Pavyzdžiui, puikiu sprendimu galėtų būti šviestuvai, kurių ilgis yra reguliuojamas: tuo atveju, jei šviestuvas kabės arčiau lubų, bus galima sukurti pakankamai ryškų oficialų apšvietimą, o tuomet, jei šviestuvas bus nuleidžiamas žemiau, sukursite romantišką aplinką.

Išmanusis apšvietimo valdymas

Išmanieji namai šiandien sulaukia itin didelio susidomėjimo. Nieko keisto – juk tai padeda sutaupyti elektros energijos, ir suteikia galimybę paprasčiau reguliuoti apšvietimą, kai esate išvykę, gali būti sudaromas įspūdis, kad kažkas yra namuose, ir t.t. Taigi, tokios galimybės gali padėti ne tik sutaupyti pinigų, bet taip pat gali garantuoti didesnį saugumą. Taip pat yra svarbu tai, kad paprastesnis gali padėti sutaupyti laiko bei garantuoti didesnį komfortą. Apšvietimas gali būti valdomas ne vien tik pulteliu, bet taip pat ir judesiu, taigi, tai visada garantuoja didesnį patogumą.

Tinkamai įrengti jungikliai

Kai norima užtikrinti kuo didesnį komfortą, įvairūs sprendimai gali būti tikrai labai paprasti. Pavyzdžiui, jei jungikliai bus įrengti pakankamai patogioje vietoje, tokiu atveju jums nereikės keltis iš lovos, kad galėtumėte įjungti ar išjungti šviesą, ir t.t. Įrengiant šviesos jungiklius vertėtų galvoti ne tik apie tai, ar jų įrengimas bus pakankamai paprastas, bet ir apie tai, ar jungikliai bus pakankamai lengvai pasiekiami. Visada rekomenduojama pasikonsultuoti su specialistais, kurie visada gali patarti, koks apšvietimo įrengimas, ir koks jo valdymas galėtų geriausiai pasiteisinti. Kadangi galimybių yra tikrai daug, kiekvienoje situacijoje tikrai galėsite atrasti tinkamiausius pasirinkimus.

 

 

NAUJIENOS

2019-03-18

True Presence gaminiai

Pristatome naują seriją gaminių skirtų būvio fiksavimui ir oro kokybės stebėjimui patalpose.

2018-07-04

DL Vario Quattro LED žibintai

Nauji LED žibintai lauko ir vidaus sąlygoms.

2017-10-24

eNet sistemos gaminiai

2016-11-07

xLED 2 ir xLED 2 XL

Naujo dizaino xLED 2 ir xLED 2 XL sensoriniai prožektoriai.

 

2016-11-04

L 630 LED

L 630 LED yra modernus sensorinis šviestuvas Jūsų namo numerio apšvietimui.

 

STEINELLIETUVA.LT kviečia aplankyti

Steinellietuva.lt ivertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 157 klientu vertinimais.