• LT
 

RINKTIS PAGAL PRODUKTĄ

  • SENSORIKA

  • ĮRANKIAI


Apšvietimo sprendimai

Apšvietimo sprendimai jaukesniems namams

Namų jaukumą padeda sukurti ne vien tik įvairios interjero detalės, bet taip pat ir apšvietimas. Turbūt visiems yra žinoma, kad šviesos intensyvumas turi įtakos ne vien tik nuotaikai, bet ir bendrai savijautai, todėl verta pagalvoti, kokie apšvietimo sprendimai gali padėti sukurti jaukesnius namus. Taigi, koks apšvietimas gali geriausiai pasiteisinti?

Apšvietimo sprendimai svetainei

Svetainei labiausiai tinka dekoratyvus apšvietimas, kuris gali padėti labiau išryškinti įvairias interjero detales, tokias kaip knygų kolekcija, ir t.t. Be įprasto šviestuvo taip pat rekomenduojama rinktis ir stalines lempas, kurios apšvies tam tikras detales. Galite būti tikri, kad toks apšvietimas svečiams paliks tikrai didelį įspūdį, o svetainė atrodys kur kas jaukesnė. Renkantis pagrindinį kambario šviestuvą svarbu įsitikinti, kad jis derės prie sienų atspalvio.

Virtuvės apšvietimas

Virtuvės įrengimui dažniausiai yra pasirenkamos šiltos spalvos, tad ir tuomet, kai svarstoma, kokį apšvietimą vertėtų pasirinkti, šiek tiek dėmesio reikėtų skirti ir jo spalvoms. Geriausia rinktis šiltų spalvų virtuvės apšvietimą, kuris yra pakankamai tolygus. Puikiu pasirinkimu gali būti prie lubų tvirtinami šviestuvai, kurie prie stalo sėdinčių asmenų veidus apšviestų vienodai. Taip pat puikiu pasirinkimu gali būti šviestuvai su reguliuojamos šviesos ilgiu – jei šviestuvas bus pakeliamas aukščiau, pietūs taps iškilmingi, o nuleidus šviestuvą žemiau galėsite mėgautis romantiška atmosfera. Apšvietimo sprendimai miegamajam Miegamasis – pati intymiausia namų erdvė, todėl apšvietimas turi būti jaukus ir šiltas. Miegamajam visiškai netiks ryškus apšvietimas, todėl lubinio šviestuvo galima nesirinkti visai. Vis dėlto, jei nuspręsite pasirinkti tokį šviestuvą, geriausiu pasirinkimu bus toks, kurio šviesa yra išsklaidoma. Palanku rinktis zoninį apšvietimą prie pat lovos, kuris pravers mėgstantiems skaityti. Taip pat pasiteisins ir sieninis apšvietimas, tačiau svarbu pasirūpinti, kad jo jungiklis būtų patogioje vietoje ir lengvai pasiekiamas. Jei apsispręsti, kokį apšvietimą pasirinkti, bus pernelyg sudėtinga, visada galite pasikonsultuoti su specialistais, kurie jums padės atrasti pačius tinkamiausius sprendimus. Svarbu tai, kad kiekvienai namų erdvei būtų pritaikomas tinkamas apšvietimas, nes tai garantuos ne tik didesnį jaukumą, bet taip pat ir geresnę savijautą.

 

 

NAUJIENOS

2019-03-18

True Presence gaminiai

Pristatome naują seriją gaminių skirtų būvio fiksavimui ir oro kokybės stebėjimui patalpose.

2018-07-04

DL Vario Quattro LED žibintai

Nauji LED žibintai lauko ir vidaus sąlygoms.

2017-10-24

eNet sistemos gaminiai

2016-11-07

xLED 2 ir xLED 2 XL

Naujo dizaino xLED 2 ir xLED 2 XL sensoriniai prožektoriai.

 

2016-11-04

L 630 LED

L 630 LED yra modernus sensorinis šviestuvas Jūsų namo numerio apšvietimui.

 

STEINELLIETUVA.LT kviečia aplankyti

Steinellietuva.lt ivertinta 5.0 balais iš 5 , remiantis 157 klientu vertinimais.